Odnośniki podstawowe

Drugi etap remontu przyjazdu kolejowego na ul. Trzmielowickiej

Firma Skanska od 11 maja rozpocznie drugi etap przebudowy i modernizacji przejazdu kolejowego na ul. Trzmielowickiej  w ramach zadania pn. „Odbudowa i modernizacja linii kolejowej E-30 odcinek Legnica-Wrocław-Opole”. Zmiana organizacji ruchu nastąpi w nocy z piątku na sobotę (z 10 na 11 maja). 

W związku z tym od soboty 11 maja autobusy 117 i 917 będą kursowały z Ratynia, Jerzmanowa i Gałowa do pętli tymczasowej przed przejazdem kolejowym.
Tak jak podczas pierwszego etapu prac pasażerowie podróżujący do Leśnicy będą musieli przejść przez przejazd do autobusu 717 na ulicę Rubczaka. Bilety skasowane w autobusie 117 i kupione w autobusie 917 będą ważne w autobusie linii 717 i odwrotnie.
Ruch pojazdów do 3,5 tony podczas tego remontu będzie odbywał się ulicami Średzką, St. Batorego i Miodową, a powyżej 3,5 tony (obsługa bytowa osiedla) ulicami Kosmonautów, Szczecińską, Żernicką, Jerzmanowską, Kośnego, Gromadzką, Szkolną i Miodową.
Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności, zwracanie uwagi na obowiązujące oznakowanie i przestrzeganie przepisów wynikających z prawa o ruchu drogowym.