Serdecznie zapraszamy Państwa w najbliższą sobotę, 13 grudnia na Wigilię Leśnicką.
Zaczynamy o godzinie 13:00 – od wspólnego ubierania świątecznego świerku na skwerku przy Placu Świętojańskim. Zabierzcie ze sobą ozdoby, dzieci, rodzinę i dobry humor.
Potem udamy się pod Zamek na ciepły poczęstunek, przygotowany przez Radę Osiedla
i Partnerów oraz wspólne kolędowanie. Zaśpiewają dla nas Vocallinea – Zespół Wokalny
i Partnerów oraz wspólne kolędowanie. Zaśpiewają dla nas Vocallinea – Zespół Wokalny
w ramach Chóru Osiedlowego oraz zespół z Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii Nr 2
we Wrocławiu, a zagra orkiestra dęta!
we Wrocławiu, a zagra orkiestra dęta!
Ze względu na trwający Jarmark Bożonarodzeniowy parking przed OPT Zamek pozostaje zamknięty. Przy Zamku wyznaczona będzie strefa kiss and ride, gdzie można będzie wysadzić pasażerów. Ponadto otwarte będą szlabany na parkingach P+R (w tym przy ul. Majchra), gdzie wygodnie i bezpiecznie będą mogli Państwo zaparkować samochody.
Tego samego dnia rusza pierwszy Leśnicki Jarmark Bożonarodzeniowy, który potrwa do 21 grudnia.
