W sobotę 13 czerwca o godzinie 15:00 odbędzie się w OPT Zamek spotkanie z mieszkańcami organizowane wspólnie z Komisariatem Policji Wrocław Leśnica, Strażą Miejską Wrocławia i Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej we Wrocławiu, poświęcone bezpieczeństwu na Osiedlu.
Będziemy rozmawiać przede wszystkim o porządku publicznym i uzależnieniach w gronie osób, które zajmują się tą problematyką w codziennym życiu.
Serdecznie zapraszamy!
